» Poradna » Mobily

Huawei G510 vypnutý displej při volání

Kdykoliv vytočím něčí číslo, tak se mi vypne displej a už nejde zapnout, dokud druhá strana hovor nepřijme nebo neodmítne. Takže já nemůžu během vytáčení čísla hovor ukončit. Jde s tím něco dělat?

Odpovědi na otázku

Taky mám G510 a taky se mi to stalo. Zkus si zjistit stav kreditu a když ti to bude hlásit, že se nelze připojit, tak si dobij kredit a mělo by to jít.

Mám ale neomezený tarif, takže tím by to být nemělo

A hlásí ti to něco? Zkus vypnout a znovu zapnout mobil.

A co takhle nastavení "Vypnout displej při volání" ?

Nic mi to nehlásí. Už jsem vypínala i zapínala. Jen dám vytočit číslo a už je obrazovka vypnutá a žádným dotykem ani tlačítkem se nerozsvítí.

A nevím, kde přesně hledat vypnutí obrazovky při volání, nikde jsem nic takového nenašla?

Nastavení / Nastavení hovorů / Proximity senzor

Ani žádné nastavení hovorů tu nemám. Pouze vyzváněcí tón, přesměrování hovorů atd. Žádný proximity senzor.

Zkus zavolat na nějaký mobil jestli se dovoláš.

Což to já se dovolám, telefonovat jde normálně, všechno. Akorát prostě se vypne obrazovka a sama už nemůžu hovor utnout, dokud vytáčím.

Zkus v nastavení-obrazovka ověřit, jaký máš nastavený čas zobrazení.

V nastavení - obrazovka mám pouze režim spánku. 5 min.

Je mi líto, ale už mne nic nenapadá. Nezbude asi nic jiného než tovární reset.

ahoj mam ten isty telefon a ten isty problem ked volam tak sa mi neda zlozit chcem sa spitat ci si dako viriesil ak hej tak porat ako diki

Jestli nebude senzor zapatlaný, nebo něčím zakrytý např ochranou fólií. U mě stačilo odříznout kus ochranné folie