huawei echolife HG520i.

Zdravím pánové. vlastním router huawei echolife HG520i.mám na tom zapojeny 2 x pc a tv vše přes kabel. problém je ten, že když tam vše zapojím tak jdou jen dvě věci nemůžu na tom rozchodit všechny 3. nevíte kde by mohl být problem ?

Odpovědi na otázku

Nemáš jeden z výstupů modem/routeru přepnutý do režimu IPTV? Pokud ho máš od O2, tak nejspíš ano.

ano mám tam @1 @3 TV a apak @2atv rozdělený na půl

Jeden z portů si přepni na PC. (nyní máš 2xPC + 2xTV, pak budeš mít 3xPC + 1xTV)

jak se to přepíná pls ?

V administraci. No nebo pokud máš 3 zařízení, tak prostě ten výstup s oznbačením @/TV vynechej

tak jsem to zkusil přes administraci. bohužel me to nešlo připojit tak me operator řekl at restartuju modem a pak bude přihl. jmeno admin a heslo admin. tak jsem to udelal ale nešlo to. tak jsem jim volal na zpet a řekli mi že je modem špatnej a musím koupit novej. horší je to že ted už me nejede ani wifi nebo jede ale neznam heslo a to heslo zjistím přes tu administraci kam se neřihlasím :D co jako mám dělat ? doopravdy musím koupit novej modem ?

Resetuj do tov. nastavení. Heslo se "vynuluje".Stáhni si návod.

Jo, a resetovat NENÍ restartovat!

restartoval jsem zmakčnuti knofliku páratkem po 10sec

Aha, operátor řekl restaftovat (vypnout a zapnout) a tys to místo toho celé zresetoval. Zavolej si někoho kdo tomu rozumí.

Ale to já vím. já mám problem se tam přihlasit !

No tak default:adminadmina nebo pokud to ,,někdo,, měnil tak reset zařízení.Reset je možné provést pomocí jakéhokoli dlouhého tenkého předmětu (párátko, kancelářská sponka, atd.). Zezadu je na modemu malý otvor s nápisem Reset, kam zastrčíte párátko a podržíte stisknuté cca 10 vteřin. Kontrolky na modemu začnou postupně zhasínat. Po 10 vteřinách stisk uvolněte a počkejte cca 1 až 2 minuty, než se kontrolky na modemu opět ustálí. Jakmile modem znovu naběhne, je vše hotovo.

a přesně tady končím. operator o2 mně řekl,že musím koupit novej modem jinak to nejde. je to možne ?

Ne, nemusíš koupit novej. Musíš to jen svěřit někomu, kdo to umí.

udělal jsem to přesně podle toho jak si napsal , ale při přihlašovaní admin admin se to nepříhlásí a stránka se jen aktualizuje.

Každopádně je nepravděpodobné, že by to byla hávada v modem/routeru. Zkus schválně jiný prohlížeč. Mimochodem, jak se vůbec dostáváš na tu přihlašovací stránku?

přes tuhle stránku http://10.0.0.138