» Poradna » Web a internet

Huawei echolife hg520i jako wifi přijímač

Zdravim,chci se jen zeptat, jestli je nejak mozne vyuzit modem huawei echolife hg520i jen jako přijímač wifi, ze ktereho bych pak vedl kabelem internet do PC, dyztak se omlouvam za spatne vyjadrovani, nejsem zadny expert pres Pc

Odpovědi na otázku

Ne - nemá funkci "client".

Jo diky, jeste jsem vyhrabal Tenda N3, nemuzu najit jestli tu funkci ,,client,, ma nebo ne

Tenda N3 podporuje podle popisu režim WISP, což je klient s překladem adres. Tedy ano, můžeš přijímat wifi a kablem vést do počítače, jenom ten počítač buze "za routerem".

Nemá funkci klient a i pro použití jako obyčejný router, WAN má jen z xDSL portu. Prostě je to xDSL modem s routerem Wifi AP.

Myslim ze elektoodpad je to spravne misto kam tento zastaraly ADSL router patri