Huawei B310S - 22 - pevný internet od O2?

Zdravím, přítelkyni zbyl Huawei B310S - 22 od Vodafone.Jde to nastavit jako normální modem pro pevný internet od O2? LTE nepotřebujeme. Už nad tím sedím 2 hodiny, vše vypadalo, že by mělo fungovat, ale nejde nastavit heslo na O2 internet, které je to prosté O2 -O2.Předem díky!Jakub

Odpovědi na otázku

Co myslis pevnym internetem? DSL pripojku? tak to opravdu fungovat nebude, marna snaha

JJ, myslel jsem DSLko. Klasický Internet na doma - stříbrný.