» Poradna » Windows (a jiné OS)

Huawei Ascend G510 aktualizace systému

Dobrý den mám mobil Huawei Ascend G510 a dnes se mi ukazalo když jsem se připojila k Wi- fi že si mam aktualizovat novou verzi Emotion UI 1.0 G510-0100V100R001C02B170 ale nevím postup zkoušela jsem to online aktualizovat tak se mě do mobilu stahl soubor o velikosti 114MB ,zalohovala jsem si všechny data ,SD kartu jsem projistotu vytahla , stahlo se to mobil se vypl zapl a instalovalo se tam něco probíhalo tam nějakym žlutým pismem že se tam něco děla a nadtim jsem měla na výběr 5 řádku modře napsany ale ja nevím jak dal ..nevíte někdo o správným postupu nebo neni to někde na internetě ja jsem se dívala všude ale nic jsem nenašla....dřív jsem to tak udělala na samsung galaxy ace ale to bylo podle navodu na internetu ale na tento mobil Huawei jsem nic nenašla ...budu ráda když mi někdo odepišeDěkuji

Odpovědi na otázku

Dobré ráno. Přidávám se, mám ten samý problém. Děkuji za odpověď.

V Nastavení -> Informace o Telefonu -> poslední položka: Číslo sestavení.Pokud tam bude uvedeno to NOVÉ,potom se verze nainstalovala.Ale podle popisu děje došlo k instalaci,to samo se děje při resetu systému viz ukázka:http://www.youtube.com/watchTo samo se bude dít i instalaci na dálku !!!

Koukal jsem. Číslo sestavení zůstalo staré, tudíž instalace neproběhla.

Jestli ti to samo stáhlo aktualizaci tak by ji to mělo samo nainstalovat a ti by si měl jenom potvrdit že ji chceš instalovat.

Kevšemu B170 je už hodně stará verze, tuším že aktualní je 193jinak najdeš radu na smartforum.cz