» Poradna » Web a internet

HTTP 400 bad request

Moc prosím o radu, u jedněch stránek se mi po poslední aktualizaci Windows 10 vždy objeví chyba HTTP 400. Zkoušela jsem vymazat vše možné a pořád nic. Nemáte někdo nějaký nápad, jak to vyřešit? díky moc

Odpovědi na otázku

Zkus jiný prohlížeč, pokud nepomůže, je to u nich.

Jaký máš prohlížeč ? pošli tu stránku, jestli to není tajemství na 99% by pomohlo aktualizovat i jiné věci než jenom OS

U kterech stranek konkretne?

jsou to stranky cssz.cz. potrebuju do nich neco nahrat z programu a pri tom nahravani to prave vzdycky hodi tu chybu. nahrava se to pres ie, pres nic jineho to neni povolene.

http://www.cssz.cz/cz tady to je, tak to má výt napsané