» Poradna » Web a internet

Html upozornenie keď odchádzate zo stránky

Dobrý deň,rád by som sa spýtal či neviete ako spraviť upozornenie ktoré by sa náštevníkovy zobrazilo ak by klikol na nejaký odkaz.Mám wordpress takže ak by bol nejaký plugin bolo by to super.Vopred ďakujem za odpovede.

Odpovědi na otázku

Opuštění stránky vyvolá onUnload událost oběktu body.Kliknutí je událost onClick, jde použít i u odkazu.Plugin do wordpressu ti neporadím, skus google

já bych ho "z"ksuil

Já jsem skousl i ten oběkt...

Cizí jazyky mi nikdy nešly a český zvlášť

Upřímně řečeno, tohle považuji na webu za velmi otravnou věc a až na výjimky tuto funkci mají pouze různé neseriózní weby. Tato funkce rozhodně nikoho na tvém webu neudrží, jen ho ještě víc znechutí. Kdy chce odejít, tak po dotazu "opravdu chcete opustit stránku" stejně klikne na "opustit", jen bude víc nasranej :)

Túto funkciu som chcel použiť aby som zabránil tomu aby si ľudia mysleli že napr stránka na ktorú ich to presmeruje je spravovaná mnou.Toto upozornenie používa aj napr. Pokémon company internatiol kde som to prvýkrát videl a zapáčilo sa mi to.Ale keď vravíte že je to otravné tak to radšej nepoužjem.

No ta funkce je podle mě užitečná v jediném případě, a to na stránce, kde se vyplňuje nějaký formulář. Je to taková ochrana návštěvníka, kdyby omylem kliknul na křížek nebo nějaký odkaz, aby nepřišel o to, co zatím do formuláře vyplnil.

'keď odchádzate zo stránky' sice není totéž jako 'ak by klikol na nejaký odkaz', ale v každém případě na 100 % platí, co píše JackBrno.