» Poradna » Počítačové sítě

HTML kód pro vysílání videa

Ahoj, potřeboval bych poradit. Všude hledám a nemohu najít. Potřeboval bych html kód, který bych vložil na mé stránky a tam by se zobrazovalo video které bych vysílal ve Windows media encoder a někdy také v OBS. Potřeboval bych tedy kód pro "normální vysílání" a kód pro vysílání přes rtmp. Díky

Odpovědi na otázku

No zabralo mi to asi 10 sekund na googlu a mam tohle: <video controls style="width:800px;height:600px;" poster="poster.png"> <source src="devstories.webm" type='video/webm;codecs="vp8, vorbis"' /> <source src="test.mp4" type='video/mp4;codecs="avc1.42E01E, mp4a.40.2"' /> <track src="titulky.vtt" label="English subtitles" kind="subtitles" srclang="en" default></track> </video>

Jo a pro stream jen jiny zdroj, na netu toho je mraky: <video id="movie" width="460" height="306" preload autoplay> <source src="rtmp://fl2.sz.xlcdn.com:80/sz=Deltion_College=lb1" type='video/mp4; codecs="avc1.42E01E, mp4a.40.2"'> <!-- HERE THE CODE FOR THE ALTERNATIVE PLAYER (FLASH) WILL BE! --> </video>

Děkuji a ten příspěvek před tím ten je pro stream z toho například windows media encoder?

ten prvni prehraje soubor test.mp4 a ten druhy ze stremu z rtmp://fl2.sz.xlcdn.com:80

Lze tam toho dost menit a nastavovat je to html5