» Poradna » Ostatní

HTML e-mail

zdravím potreboval by som poradiť ako napísať html e-mail, potreboval by som zdrojový kód prípadne aj nejaký postup kde a ako na napísať. dik.

Odpovědi na otázku

MS Outlook 2k3:Tools/Options/Mail Format - Compose in this message format: obsahuje moznosti Rich Text, Plain Text, HTML.Zdrojovy kod si zobrazite po right-clicku na mail volbou View source.Tot vse. Rozumne softy (i vetsina nerozumnych) Vam davaji vybrat, v jakem formatu chcete maily psat, a umoznuji zobrazeni zdrojoveho kodu. Otazkou zustava, k cemu Vam to vubec bude, pokud se takto ptate.

potreboval by som vytvorit nieco ako html letak...

A proc v tom pripade chces videt html email?

nevies ako napisat alebo poslat email aby ked ti pride do schranky vyzeral ako html stranka??? dik.

Poslat ho můžeš jak chceš, ale jak se zobrazí (zda html nebo text), to záleží na nastavení klienta, což neovlivníš.

a nevies ako napisat takyto mail, pripadne v akom programe??? A ktore veci sa nepisu oproti klasickej stranke...