» Poradna » Mobily

HTC One V - výdrž baterie reklamace

Dobrý den, asi před třemi týdni jsem si byl z Alzy vyzvednout vyreklamovaný telefon HTC One V. Bylo mi sděleno, že je vyměněna baterie za novou i když jsem žádný problém s výdrží neměl. Před reklamací mi telefon vydržel klasického používání asi jeden a půl dne a to byl rok starý. Po výměně baterie se výdrž zkrátila asi na 8 hodin. Má cenu telefon znovu reklamovat? Nechci být další měsíc bez telefonu.

Odpovědi na otázku

projdi nastaveni a povipinej služby jako poloha či automaticke synchronizace ja to dělam vždy po 4h cca,jas dej tak na 25procent,počasí vypni,mě tež vydrží htc one v tak den,je to zmetek od htc,telefon tak max za 1000-1500 vic ne