» Poradna » Mobily

HTC nefunkcni dotyk v aplikaci

Zdravim,chci se zeptat na jeden problém,mam htc one M7,a když zapnu fotak nebo pouzivam internetovy prohlizec,tak nefunguje dotyk u horni hrany cca 1cm.V ostatních aplikaci,nebo pouzivani telefonu tam dotyk funguje?Cim to je?Hard reset jsem delal,a nepomohlo.

Odpovědi na otázku

Servis

Po aktualizaci Chrome uz funguje v tom aplikaci dotyk všude,ale ve fotaku uz nejde,a na fotak není novejsi aktualizace....nejaky napad?

1) odinstalovat a znovu nainstalavata nebo 2) zkusit jinou foto aplikaci, na play store jich je asi miliarda