» Poradna » Ostatní

Hry

ahoj omlouvám se že to tu dávám po druhéchtěl bych poradit s výběrem her :DTed se mi zasmějete :PMám grafiku od microsoftu ale cca 7 let starou nic moc procesor amd 1 jádro o taktu 2.4 ghzPak mám 2 gb ram ale mám windows 8.1 64 bit ten windows mi bere cca 1,3 gb ram takže mám cca 700 až 900 ram :Duž jsem si hry stahoval dokonce jsem si táhl nhl 06 demo a to se mi tak sekalo pak jsem si stáhl battlefield 2, call of duty 4 taky lagy jak něco ale counter strike 1.6 mi šlape bez problému tak prosím poradími někdo kde stáhnu nenáročný hry a dobrý hry. ještě chci poradit kde mohu stáhnout call of duty 1,2,3 nebo battlefield 1 a jestli mi vúbec pudou na můj pc

Odpovědi na otázku

nějaký důvod, že tu je druhé vlákno nebo seš jen imbecil?

Tak toto je pudové " buď to to pude, nebo to nepude",

Microsoft nevyrábí a ani nikdy nevyráběl grafické karty a Call of Duty 3 nevyšlo na PC. Na týhle šunce si pohodově zahraješ hledání min nebo solitaire. Na ostatní hry si kup silnější železo a už tenhle podivnej dotaz vícekrát nezakládej!A ještě se chlubíš jak krásně warezíš stahováním her, to už je i na mě moc :D .

Evidentne si z vas dela prd*l a vy ho furt krmite :D

Tady stáhneš všechny hry, i plný verze Sám tam stahuju už pár let a nemůžu si stěžovat:http://store.steampowered.com/