» Poradna » Programy

Hry ve win2000 jen na 60Hz?

Při spuštění her ve win2000 se mi monitor přepne na 60Hz. Přitom při práci ve windows jede na 100Hz. Jakoby systém přepl na 60Hz kdykoliv se spustí něco pro DirectX. Dá se to nějak ovlivnit?

Odpovědi na otázku

To samé se děje i na mém počítači mám úplně stejný problém dělá mi to ale třeba i quake3 (jede v open gl)

Záleží na použité grafické kartě a na nastavení.Zrovna sem to zkusil .. pustil sem si elastomanii a běží 75.Zkuste si přepnout do zorlišení , ve kterém poběží vaše hra a nastavit ve Windoze frekvenci a počet barev.Bohužel to nemůžu zkusit, protože mě běží všechno 100 a 120.

Já jsem zkoušel všechny rozlišení nastavovat jednotlivě i s jejich barevnými hlobkami a vždy jsem dal největší možnou obnovovací frekvenci, hry to ale vůbec neberou v potaz.Mám Annihilator pro zkoušel jsem na něm ovladače od crestivu i od nvidie a je to pořád stejné

Dival sem se na to teda tak trochu , nemám teď moc času.Vypadá to , že jelikož W2000 neznaj tuhle kartu jako standard a doinstalováváš ovladače třetí strany.NAinstalujou se ovladače korektně ale DirectX tak trochu špatně.Standardní DirectX 7 do W2k nenainstaluješ , respektive instalace i když ti proběhne nic nezmění.Zkoušel si sehnat DX8 ?? ta by se měla do těch Windoze nainstalovat.Teda je to pustá teorie , protže na to nemám čas, taky sem se nedíval na možnosti nastavení těx DX no snad na něco přídeš.

Spusťte dxdiag a v záložce Další nápověda zadejte obnovovací frekvenci pro DirectX.

Měla by to bejt posladní záložka tlačítko přepsat.