» Poradna » Programy

Hry Terminator: Future Shock a Terminator: Skynet

Ahoj vsude se mluvi o tehle dvou gamesach jako o prulomovych a na tehdejsi dobu s dobre grafickych 1st person akcich. Jsou to uz hodne stare hry, ale presto se je marne snazim nekolik let sehnat. Jestli nekdo hry TERMINATOR: SKYNET nebo FUTURE SHOCK mate, dejte mi vedet, jsem ochotny i zaplatit rozumnou cenu. Nebo jestli vite kde to downloadnout, hodte mi se link. Moc diky za zazdou stopu ...

Odpovědi na otázku

řekni si ježíškovi, třeba je přinese :D ne vážně, zkus vyhledat old games na google.com nebo zkus DC++ tam bude zaručeně... někde :D

Pokud si vzpominam, tak T:FS byla prvni hra s mouse freelookem a ovladanim WASD. Hral jsem ji, bylo dost narocny ji zprovoznit a byla dost zabugovana (inu, Bethesda . Pochybuju, ze ji nekde sezenes. Mozna u nejakyho sberatele, protoze to nebyla zadna velka pecka.T:S jsem snad ani nehral.

Ve score to dostalo 10/10 ty ťuňťo

mam SKYNETA nekde na cedu ale nevim jestly to cd neni poskrabane ... napis mail a ja se tiozvu

Ahoj, nevim jestli ta mailova adresa co tu mas je realna ale spise ne. Kazdopadne jsem ji zkusil. Tady mas mou: MasterTTX@centrum.cz . Ozvi se! Je to plna verze?

No na této hře bylo víceméně průlomné, že poprve bylo možné ovládat mysš pro volné rozhlížení.  Jestli máš XP možná budeš mít problém rozchodit zvuk. Jinak jako hra to není velká sláva (po stránce hratelnosti)

Jestli budeš chtít, FutureShock ti můžu poslat mailem. Má ale 15MB. Nebo si to stáhni ode mne : vchrt.unas.cz/futsh.arj . Ale až tak v 18-19hodin, zrovna to tam kopčim.

Chybička se vloudí. Na http://vchrt.unas.cz je to 4.odkaz odspodu. Sorry

Ctel bych ti moc podekovat, zrovna to downloaduju. Fakt diky, dam vedet jak to beha.

Našel jsem to na mým prvním CD. To stály prázdný CD ještě 300,-

http://retrogames.intranet.hu/retro4.htm ten madarsky klikihak rika ze musis zeditovat cesty v instalacnim souboru podle umisteni hry aby to chodilo

Jinak problem budes mit pravdepodobne s nastavenim zvukove karty - pod Win2k/XP urcite, a mozna i pod Win9x/ME, zalezi na zvukovce a driverech. Terminator:Skynet bezi i v SVGA grafice ale potrebuje VESA 2.0 kompatibilni grafickou kartu.

TFS chodival pod 9x v pohode. Mimochodem, jaky je rozdil mezi FSH a Skynetem? Jsou to odlisne hry, nebo jde o nejakou vylepsenou verzi?

Jsou to dve ruzne hry ktere pouzivaji stejny graficky engine. Skynet se mi libil o neco vic, mel lepsi atmosferu a lepsi napady.

I tobe vrele diky je tam jak FS a Skynet. jen nerozumim tomu s temi soubory zkuste na to nekdo prijit. Diky moc!

Ty soubory je potreba otevrit napr. v Notepadu a upravit tam instalacni cesty podle toho ve ktere slozce je hra u Tebe na disku. A nebo proste nahraj hru do slozky na disku tak aby to odpovidalo cestam v tom souboru. Protoze je to dosova hra tak je mozne ze slozky ve kterych je umistena bude treba omezit na 8 dosovych znaku.

Jo jo, SKYNET je vylepšená verze a snad pokračování. Např. namísto obrázků mezi misemi tam již jsou videa a mám pocit, že tam bylo i nějaké zlepšení grafiky (?)
Mělo to - místy - docela fajn "terminátoří" atmosféru, ale konec úplně hloupej.

Skynet vyšel po FS .. Skynet byla řacha ... v multíku pro mně a kámošstvo neporazitelná hoodně dlouho ... a proč ? .. protože džípy.. protože H/K .... protože řežba... a terminátoří look .... singl byl docela podivnej ... a ten konec sem nepochopil .... atmosféra dobrá .. tak trochu děsivá .... oni dokonce řikaly že se víc specializujou na multi ...  a stálo to za to ... (den a půl dlouhá pařba AvP1+T:S+DooM2 beze spánku)

Hele já vim že ohle je 15 le sarej doaz, ale dnes už to jde nají normálně na: http://www.stare-hry.cz/ a link je: http://www.stare-hry.cz/hry/akcni/terminator-skynet/ . Budu se divi pokud si o někdo přeče :D.