» Poradna » Programy

Hry se mi po chvilce vypnou.

Zdravím,včera mi přišla nová grafika ASUS Radeon RX 460 v klidu jsem ji namontoval,normálně funguje, ale potom co jsem vyzkoušel nějaké hry, tak mi vždy pc tu hru vypne a napíše : Aplikaci byl blokován přístup ke grafickému hardwaru. Nevíte co s tím? Díky moc

Odpovědi na otázku

Ahoj tohle vypisuje ''Aplikaci byl blokován přístup ke grafickému hardwaru''když je bordel v registrech nebo OS, directxy a další věci, na všechno je někde nějaký návod ale počítej že do PC nataháš i hodně bordelu, udělej reinstal OS, nahoď nové ovladače na všechno ať víš na čem si,,, takhle ti může každý radit, ztratíš X dní a nakonec zjistíš že se s tím pářeš zbytečně a reinstal bys měl za hodku čistý OS řeší všechnoPS: nedávno tenhle problém měl známy a řešil to týden gtx 1060,,,pak řekl mně sedl sem k tomu strčil flash do pc a za hodinu byl klid a hned na to hrál a nic nepadalo a nic neblblo,

Aku grafiku si tam mal pred tym? Ak Nvidiu, tak treba poriadne odinstalovat stare ovladace a po restarte nainstalovat nove od AMD.