» Poradna » Ostatní

Hry (rozjel by mi to tento PC)

Dobrý den SkupinoJelikož jako hráč na PS se chci zeptat, jestli mi tadle PC sestava rozjede PUBG a nějké nové tituly. https://www.gigacomputer.cz/zbozi/1071749-non-pc-syst... Děkuji za odpověď PC sestava viz odkazPopřípadně co v cenové relaci na takové hry

Odpovědi na otázku

Min. požiadavky na PUBG splňuješ

Ale ako vidím, GTX 1050 je slabšia ako GTX 960 (min. doporučovaná na PUBG), tak to ideálne nebude

A něco na této stránce do 15 tisíc noťas nebo PC koukl by jste prosím

Hľadaj niečo s i5-4xxx a vyššie a min. s GTX 1050 Ti, GTX 960, GTX 770, R9 370, RX 470 a samz. s aspoň 8 GB RAM. Prípadne PC bez PEG (t.j. len s IGP) a GK si dokúpiš