» Poradna » Ostatní

Hry pro PS4 v roce 2021

Dobrý den.Myslíte si že budou vývojáři pracovat na hrách pro PS4 ještě v roce 2021? Děkuji za názory

Odpovědi na otázku

Podle mě to bude záležet na počtu PS5 u lidí. Pokud jich bude výrazně méně než PS4, tak asi nebude vycházet moc PS5 Only titulů. Tím spíše když bylo potvrzeno že PS4 hry půjdou spustit na PS5. Takže asi budou i PS4 tituly.

Snaha producentu her o podporu minule generace srandabeden nebyvala vetsinou prilis velka. Tezko rict, jak k tomu pristoupi tentokrat. A hlavni otazkou je, proc to dnes vubec resit? PS4 je momentalne skoro zadarmo, takze az Vas prestane bavit, ze pro ni nevyslo NHL2957, proste to venujete sousedovic deckam a koupite opet za par supu PS137.

Já doufám že se i ps4 hry budou vycházet taky to co bude na Ps5 tak to by mohli dát taky i na ps4 pro kdy ta konzule je pořád dobrá. Co si myslíte vy budou nové hry i na ps4 v 2021?