» Poradna » Ostatní

Hry po smazání účtu ubisoft

Zdravím, mám dotaz na který jsem na netu nenašel odpověď. Co se stane s hrami, pokud smažu účet ubisof? ztratím je nebo je budu moci zaregistrovat a nainstalovat na jiný účet? díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Zakoupené hry jsou vázány pouze na 1 účet. Smažeš účet - o hry přijdeš. Převádět /prodávat/ nejdou. Někde jdou však některé! hry darovat.

proč bys mazal účet a jak bys to chtěl udělat ?

Ubisoft (a jeho klient Ubisoft Connect) - predtým UPlay - sám uipozorní na registrovaný e-mail o neaktivite na účte a dáva 30 dní na to, aby sa účet reaktivoval - až potom bude automaticky zmazaný (úplne deatkivovaný). Takže ak bude účet deaktivovaný - nebude možné hry, ktoré boli na tento účet viazané, znova zaregistrovať! Hry z Ubisoftu sú natrvalo previazané s äčtom (dokonca aj s tým deaktivovaným).Na druhej strane - pomocou klienta Ubisoft Connect (a s aktívnym účtom) je možno si hry nainštalovať kdekoľvek, na akýkoľvek PC a po prihlásení hrať. Takže hra získaná/zakúpená na Ubisofte je možné hrať na jednom PC, o týždeň na druhom (a pokiaľ je cloud - tak presne tam, kde skončil na prvom PC)... atď, atď.Teda odpoveď pre Zbyňka znie: ak zmažeš účet, prídeš o prístup k hrám a na nový účet ich NEZAREGISTRUJEŠ!

to jako že si tam někdo koupí hry za tisíce a když třeba rok nehraje a klienta smazal, tak mu účet smažou i se zakoupeným obsahem ?Kde to píšou ? Máš někde link ?

Ale ne, tohle nastane jen pokud nekdo iniciuje to smazani uctu.

Chceš dôkaz?A toto je čo?https://ctrlv.sk/1RoH

3 roky som ho nepoužíval (dosť dlho čakali) až potom to prišlo na e-mail. Stačili kliknúť na Cancel Account Closure a potom som musel vyhrabať "debilníček", kde som ho mal zapísaný. Takže teraz je účet opäť aktívny.

Nedopatřením spíš dík zapomenutí přihlašovacích údajů mám dva účty chtěl sem sjednotit oba účty v jeden dík aroganci Ubisoftu to však nejde.