Hry neběží tak jak by měli

zdravim !!! mám dost velký problem a to že hry které hrajů se sekají a to mám odpovídající požadavky už nevim jak aby mi šli normálně a nesekali se. už asi 2x jsem přeinstaloval windows ale nepomohlo.

Má sestava už neni nějaká bůh ví jaká ale hry které hraju by se na ní neměli sekat

hrju NHL 08 , Battle for middle earth 1 a 2 , CS:S , GTA SA a všechny se sekají a hraju to na CPU 2,6 GHz , GeForce 7600GS, 1GB RAM

a ještě jestli to neni náhodou tim že při spuštění PC se mi napíše tohle:
Warning CPU has been changed or CPU Ratio changed fail
Please re-enter CPU setting in the CMOS setup and remember to save befor quit

Odpovědi na otázku

to máš podtaktovanej procesor .... na starym pc se to vobčas taky stane a stačí vlízt do biosu a znovu nastavit frekvenci a tak,

byl vytazeny procesor, nebo resetovany bios, procesor pravdepodobne nebezi na spravnych hodnotach, ale na hodnotach nastavenych deskou jako bezpecnych pro jakykoliv procesor. je treba v biosu nastavit spravne hodnoty pro vas procesor, tzn. frekvenci a nasobic, podle vaseho procesoru, bohuzel z udaje 2,6Mhz tezko nekdo urci jaky je to procesor.

víc než o svím procesoru nevim než Intel Celeron CPU 2,65 GHz

pokud neznam typ zakladni desky a procesoru, bohuzel nemuzu poradit.

ok něco jsem našel: Procesor: Intel Pentium 4 2.60 GHz HT
Základní deska: INTEL D865PERL, P4/i865PE/800/400/a8/SATA/ZK