» Poradna » Notebooky

Hry na windows 8.1.

Dobrý den, chtěl bych si nechat poradit ohledně nového notebooku. Notebook - Intel Core i5 4210M Haswell, 15.6" LED 1366x768 lesklý, RAM 8GB, AMD Radeon R7 M265 2GB, SSHD 1TB + 8GB cache pro zrychlení běhu OS, DVD, WiFi, Bluetooth 4.0, webkamera, HDMI, USB 3.0, 6 článková baterie, Windows 8.1 64-bitPROBLEM:Při spuštění jakékoli hry dojde k načtení počátečního menu, po dokončení loadingu, kdy se má nová hra spustit spadne na plochu s hláškou, že aplikace přestala fungovat. Netušíte, kde může být zakopaný pes? Všechny ovladače jsem aktualizoval, windows má také nejnovější aktualizace, directX 11 + direct end user runtime. Pravý klik na soubor s vyberem nastaveni kompability take nezabira. Děkuji předem za odpověď.

Odpovědi na otázku

Ne. W8.1 je už starý OS všechny hry, téměř byly dávno aktualizovány i na něj.1. O jakou hru jde?2. Je legální a má pokud vyžaduje poslední patch?

Mimochodem NB není dobré řešení, hry pak mají problém integrovka / dedikovka. Další věcí je zda jsi to měl stále tak nebo až se "něco" stalo nebo "instalovalo". Určitě však vždy instaluj hru pro W8.1 tedy poslední verzi! W7 není stejný OS!! Platí i pro některý SW může ti zablokovat OS do nepoužitelného stavu. Opět jít na stránky výrobce a stáhnou poslední verzi, licence zůstane původní není třeba nic doplácet.

NB je úplně nový. Momentálně jsem strávil dva dny aktualizacemi, aktuální by mělo být všechno. Kontroloval jsem to i s LenovoSupp. Jedná se o stejný problém u všech her. Načte se menu, spustím hru, loading, při dokončení loadingu spadne na plochu, ukončí se.

Jestli se jednoá o lenovo, tak lenovoblog.cz/forum

Odpověď jsem tam nikde nenašel. ;)

To mě dělá taky na windows 8.1 ,ale jen jedna hra,která mi na windows 8 šla a tetka na 8.1 nejde co stím?Když jsem zapl hru tak se mě načetlo menu tak jsem klikl na ,,hraj´´ a tak se to načítalo do 100% jako každá hra a pak se mi zobrazila růžová obrazovka (data a všechno k tomu bylo v poho) a tak jsem koukal na youtube jak by se to dalo vyřešit a nenašel jsem nic :(