» Poradna » Programy

Hry na méně výkonný PC

Dobrý den doporučte mi nějaký hry ve stylu budovatelské strategie a simulátory.OS: Windows 7Grafická karta: ATI HD mobility Radeon 3400 1 GbCPU: Intel DualCore 2,4 GhzRAM: 2 GbDirectX: 11

Odpovědi na otázku

ak máš Mobility Radeon HD 3450, tak tá má 91 bodov, pričom aj stará HD 3850 má 365, alebo na staršie hry použiteľná HD 7770 má 2154, kancelárska Radeon HD 7730 má 1318. Ide o NB? Ak áno, hraj na tom míny, ak desktop, skús grafiku vymeniť. Alebo ak už hry, tak asi do roku 2000. Ale detail: asi 11r stará Race driver o Radeon HD nikdy ani nepočula, doporučuje sa na ňu Radeon 9xxx, ale aj tá mi zaťaží HD 3850 na max (SXGA)

Ten Tvůj slavný Passmark a jeho body nikoho nezajímají, nesnaž se vypadat, že tomu rozumíš...

Sid Meier's Civilization V (s datadisky) nebo Sid Meier's Civilization: Beyond EarthAle pozor! Hry od Sida Meiera jsou až přílíž návykové

na to stačí tak slabý PC?

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth mi přišel jako hodně slabý díl, ten bych moc nedoporučoval.

No pro Sid Meier's Civilization: Beyond Earth vyšel někdy v pátek nebo kdy, datadisk který prý hratelnost vyzdvihl o 100%, je to prostě jako u V , zakladní hra ujde ale až s datadisky je to perfektní hra. Ale pro začátek bych taky doporučil pětku.Jinak pro pětku:Minimální systémové požadavky:Operační systém: Windows XP SP3/Windows Vista SP2/Windows 7 Procesor: Dvoujádrové CPU Operační paměť: 2 GB RAM Místo na disku: 8 GBGrafická karta: 256 MB ATI HD2600 XT nebo lepší, 256 MB nVidia 7900 GS či lepší, nebo Core i3 a další integrované kartyZvuk: DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta DirectX: DirectX 9.0cCož tvuj PC jakš takš splňuje

nesplnuje, HD2600 je dvakrát výkonější než HD3100

než HD3400

To je sice pekne, ale bez 4GB RAM je i starsi Civ IV utrpenim. Natoz petka nebo BE.

Tak simulátory rovnou zapomeň, ty na týhle mašině fakticky nepošlapou.Z budovatelských strategií bych sahal po starších kouscích - Civilizace IV, Simcity IV, Transport Tycoon Deluxe a další - jednak to jde sehnat za směšný ceny, druhak nebude problém s výkonem PC, který si s tím relativně slušně poradí.

Tyhle simulátory na tom poběží http://www.old-games.com/games/simulation

Age of Empires II HD The Forgotten, Commandos 2,Diablo 1-2

Railroad Tycoon, Civ III nebo IV, nějaký starší SimCity. Je toho fakt spousty, prostě hledej hru, která byla vydaná v roce jak tak karta nebo dřív a mělo by to běhat, případně stáhneš detaily.