» Poradna » Programy

Hry kupene v UK e-shopoch

chcel bi som si kupit call of duty 6,7,8, cez jeden anglicky eshop -tym ze su to krabicove steam verzie tak bi ma zaujimala kompatibilita s mojim slovenskym steam učtom a mam tam viac hier medzi nimy aj counter strike 1 antology ale mam tam ban od VAC -na fear 2 ,l4d 1,2 idu bez problemov aj multiplayer ,tak bi ma zaujimalo ci ten ban z counter strike sa prenese aj na tieto cod , ospravedlnujem sa za pravopisne chyby - mam dislexiu tak ma nekritizujte prosim ,dakujem za odpovede

a tuje link na moj steam učet
steamcommunity.com ...

Odpovědi na otázku

tak si je stáhni

Mam dost her koupenych v CZ i z ruznych zahranicnich webshopu. Vsechny s mym Steamem funguji. A neresim, jestli mam cesky, americky nebo turecky ucet.
s bany nevim, necheatuji, ale velmi pravdepodobne se tyka jen konkretnich her, potazmo serveru.

toje natom to ze BAN som dostal v čase ked som uz dlhsiu dobu counter strike nehral
ja uznavam hernu moralku a nepozivam cheaty,hacky,nespamujem,uznavam teamwork, pravidla dodrziavam ,-cheaterov neznasam a ani ja a cheaty som pouzival na gta vice city a gta san andreas pred 6 rokmy