» Poradna » Programy

Hry, které spolehlkiově fungovaly, přestaly správně reagovat

Mám k PC deset výměnných HDD (v šuplatech). Na několika z nich jsou shodné hry. Doposud spolehlivě kdekoliv fungovaly. Dnes, na příklad v hře Carpet Golf utíká míček při odpálení (na všech HDD) doleva. Ve hře Klokánek KAO nereagují šipečky klávesnice. U ostatních her, s jednoduchou grafikou není problém.
Programy jsem přeinstaloval, vyměnil klávesnici i myš, ale problém na všech discích trvá. OS mám XP legální pravidelně aktualizován. Paměť 2 GB.
Zatím si s tím neví rady ani kluci v servisu, ani kamarádi- machři. "TAK, BABO RAĎ"

Odpovědi na otázku

d minulosti si pamatuji na cosi podobného, asi se nabořily nějaké drivery -rozhraní directX ?

Nevimenil si graficku kartu.Nové ovladače nvidie pre seriu 8 nie su dobré.Tiež mám problémy s niektorými hramy.