» Poradna » Web a internet

Hry google play

Dobry den,chci se zeptat jestli ma nekdo zkušenost.Koupil jsem detem mobily na hry,ale nejde jim hrát online přes hry google play,už jsem tam na jejich účtu povolil úplně vše,ale stále to jejich účet nepustí hrát.Predem moc děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Vybíráš ze seznamu "hry pro více hráčů" ? Nejsem si jistý,že ty onlajnovky budou zadarmo.

Já hraju jednu hru a je online zadarmo,a deti chtějí hrát taky,ale jejich účet to nepustí a jiný hry taky ne prostě se vůbec aplikace nespustí,píše to že tento účet se nemůže přihlásit do google hry play,už jsem povolil vše,ale pořád je to nepustí.

Ještě by tam měla být informace,zda-li je požadované zařízení kompatibilní. (telefon).

A nějaké věkové omezení tam není?

Kompatibilní je.Ale s tím věkem nevím,myslel jsem když tam vše povolil že to prostě půjde.Ale vůbec to tu aplikaci nespustí na nic.Pise ze ten účet to nemá povoleny.Nebo google play hry můžou deti až cca 10 let?Proto se ptám jestli u někoho hrajou onlinovky i mladší?

Děti do 16 let v ČR vůbec nesmí mít vlastní Google účet. Viz: https://support.google.com/accounts/answer/1350409

Jasny,proto to nabízí jem výuku.Diky zařídím se.