» Poradna » Programy

Hry do mobilu Nokia 6230i

Stáhla jsem z www.getjar.com ... hry na mobil Nokia 6230i, a když jsem to instalovala do mobilu přes Nokia PC Suite, ty hry se mi přesunuly do složky Sbírka v aplikacích, ale kdyz jsem je chtěla spustit tak se to nerozjelo, bylo tam napsáno něco že to potřebuje spojení k internetu. Jak tedy dostanu do tohoto mobilu hry které budu hrát bez přípojení na internet?

Odpovědi na otázku

do takovýdlech mobilů nemá cenu něco stahovat...
osobně bych si radši koupil nějaký (levný) mobil s Androidem, kde si můžete na Marketu stáhnout hry (a velké množství zdrama)

javové hry či aplikace mají 2 typy souborů jad (java description, obyčejněj textovej soubor) a jar (java executable, tedy spouštěcí). Ty sis pravděpodobně stáhla pouze jad, ve kterém je umístěn odkaz ke stažení souboru jar. Zkus ho otevřít např. v poznámkovém bloku a uvidíš podrobnosti.

Takže doporučení, stahuj pouze soubory jar (jad ve většině případů nejsou potřeba, já je nepotřeboval ve 100% případů na nokii 6234)

NA 6230I HRAJ HLAVNE HADA + JAVA CERNOBILE HRY

A kde toho hada nebo jakekoliv hry mohu stahnout? Jsou totiz z mobilu vymazane. stahuju soubory jar, v pocitaci to davam instalovat do mobilu ktery je spojeny s pocitacem... kdyz ten jar pak je v mobilu tak mi to stejne rekne ze potrebuji internet.. a pred wap se nechci pripojovat...