» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hry a Zasekané PC

Dobrý den,mám zasekaný Windows a chtěl bych "resetovat tovární data" u Windows ale chtěl bych zachovat pár her od kterých nemám instalační CD. Nepotřebuji přeinstalovat celý PC jen odstranit (odinstalovat) zastaralé soubory/aplikace. Nevíte někdo nějaký program či způsob? Uložené pozice u her nepotřebuji. Předem děkuji za odpověď! -Rethy

Odpovědi na otázku

odinstalace programu se uz nekolik roku provadi pred Pridat/odebrat programy v ovladacich panelech, zadny jiny program neni treba

"resetovat tovární data" to hraješ na NB?