Hry : Settlers 3 a Diablo

Protoze jsem byl ted nejakou dobu bez sveho PC, tak jsem vytahl ze skrine svuj stary : P200MMX, Voodoo 2. Kdysi jsem totiz nezvladl zahrat dve dnes uz legendy, tak jsem se k nim vratil.Diablo : Vybral jsem si bojovnika a v 5. patre se na me vrhnou dravy ptaci a uklovou me k smrti, nevim jak se pres ne dostat. Ve 3. patre potrebuju uspat krale Leonida, jenomze proti me vybehne takovej obr s korunou na hlave a vubec proti nemu nemam sanci.Settlers 3 : Nepochopil jsem jak naverbovat vojaky. Lidi mam dostatek, dva stredni domy, poflakujou se okolo tech domu a nic nedelaji, mam kasarna, mam zbrojirnu, ale vojaci nepribyvaji ani kdyz v menu vojaci dam verbovat +5 bojovnik s mecem, s lukem i s kopim.Tak kdyby jste si to nekdo jeste pamatoval, jak na tyhle hry dejte vedet. Dik.

Odpovědi na otázku

neviem, toto som nehral, ale tu to mozno najdes(navod+cheaty): www.cheaty.sk

ad diablo: hehe sbirej predmety a prodavej je, za usetreny penisz si kup to nejlepsi brneni, prilbu, stit rukavice, nohavice, šály ehh a samozdrejme ten nejvetsi mec/sekeru/remdih/kladivo, nakup si hodne hojivych elixiru a di na něho. btw ten obr-kostřivec s korunou je ten kral :) a uspat=zabit, rozložit, rozdrtit... na ostatni se vykasli a mel to jen do nej, bo on ostatni kostry obživuje. jo a to brneni/prilba/stit/prsten by melo mit ochranu myslim ze proti ohni, ten parchant si semtam neco zakouzli myslim.navod zde: http://abecedaher.cz/index.php settlers: tak ty sem nehral hoodne dlouho, takze si to nepamatuju. Presvec se ale, ze mas vsechny budovy ve vyrobnim strome:myslim ze: doly na rudu, slevarna, kovarna/zbrojir?? a pak naky ten hrad ci vezslevarna a zbrojir tez potrebuji uhli z uhelnych dolu, na luky zas potrebujes drevo, hornici zas potrebuji jidloneco malo tu:http://www.abecedaher.cz/index.php

Dik.Aha, musim se u Diabla poohlidnout co koupit, ma anglictina neni moc dobra, tak asi nemam vsechno brneni, co bych mel mit.Akorat u tich settlers 3 si myslim, ze bych mel mit : dul na zeleznou rudu, dul na uhli, zbrojirnu, kasarna a dum, coz mam, ale vojaci se stejne neverbujou, tak nevim.

nevim jak trojka, ale ve dvojce byl jedne voják = zbrane, stity..... ale taky jedno pivo

hmmm, pivo, hmmm, zase ten syndrom Homera Simpsona

Settlers 3 není zas taková historie. A ten počítač je na ně už skoro HW slabý. Hrál jsem je na AMD K6-2 500MHz, Voodoo 3 a plné detaily jsem zvolit rozhodně nemohl.Ale k věci - jsou potřeba vyrobené zbraně a jak tu někdo psal je potřeba výrobna zbraní, slévárna oceli (nebo jak se to jmenuje), pak dostatek železa a uhlí z dolů. V každé výrobně musí být obsazený nějaký pracovník (tudíž pro ně musí být i nářadí). Většinou se zobrazí zpráva, že jim něco chybí.Je také potřeba dostatek lidí (ti se "vyrábějí" v domech (jsou malý, střední a velký)).

Tak nevim, to naradi me nenapadlo, musim se odpoledne az budu doma podivat, ale zadna hlaska se mi nezobrazuje. Jinak myslim, ze PC je zvlada docela dobre, nacitani chvili trva, ale v prubehu hry to netrha a graficky to vypada velice dobre. Dik.

Kdyz tva anglictina nestaci, tak se poohledni po pocesteni, treba na cestiny.cz

Tak uz jsem vyzkousel skoro vse, ale rady si furt nevim.Do zbrojirny dam pokyn na vyrobu zbrani, pak prijde jeden setler a zacne vyrabet, takze zbrane jsou. Hned vedle jsem postavil kasarna a vedle nich stredni dum, z nehoz vylezou setleri. Dam pokyn na verbovani 5 vojaku, ale nic se nedeje. Tak bud tam je neco co jeste musim udelat nebo uz nevim. Akorat jediny co jsem nezkousel je zlaty dul + tavirna zlata, protoze zlato my geologove nemuzou najit, tak jestli treba nepotrebuju zlato, abych mel vojaky cim platit ? Jinak uz nevim.Snad dam sve PC brzo dokupy, protoze na tom P200 toho skutecne moc rozumnyho nejde a vubec teda nechapu jak jsem mohl hrat pred lety nektery hry s maximalnim rozlisenim 320x240. Hruza. Zase je to ale pekny, ze jsem si po letech odzkousel stary hry, protoze aspon si clovek uvedomi, jak hroznej skok dopredu se za tech par let udelal.