» Poradna » Počítačové sítě

Hromadné odesílání emailů

Prosim o radu zajimalo by me co potrebuji k tomu a jak to mam udelat abych mohl na jednou emaliovou adresou definovat skupinu kontaktu, prosim o radu

Odpovědi na otázku

Jedna mailová adresa je jedna mailová adresa a s tím se nic dělat nedá. Něco jiného je tzv. distribuční seznam, což je něco jako adresář a tento seznam obsahuje několik mailových adres. Máš tedy seznam X a v něm adresu osob a, b, c, d, e, atd. Do mailu pak nebudeš zadávat všechny adresy a, b. ... až e, ale pouze adresu X. Některé mailové klienty tvorbu distribučního seznamu umožňují, jiné ne.

nechceš náhodou rozesílat spam??tedka za to chap v čr dosal pokutu 250 000 kč

Ne rozhodně nechci rozesílat spam.

To co jsi napsal, tak to jsem přesně myslel diky.