» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hromadné hledání a nahrazení souborů

Situace:Složka Dokumenty (na serveru Windows 2003), v ní několik tisíc podsložek (cca 10.000). V některých (cca ve 2.000) je uložen soubor "smlouva.pdf" o velikosti 50 MB (autor neumí skenovat do menších souborů). Soubor jsem zmenšil na pár KB.Otázka:Lze nějak hromadně nahradit původní soubory o velikosti 50 MB tím zmenšeným souborem?(Něco jako "Hledat a nahradit" v textovém souboru).

Odpovědi na otázku

TotalCommander

Myslím, že to TC neumí. Pokud ano, můžeš poslat podrobnější návod?