Hromadné automatické zpracování DVD

Cau,
hledam soft, ktery by mi mohl usetrit hodiny a hodiny prace.

Potrebuji prevest cca 100 DVD na AVI a cely proces absolutne automatizovat. Situace a podminky:

- DVD uz jsou ripnute na diskovem poli, kazde do samostatneho adresare
- na kazdem DVD je nekolik kapitol + menu, ktere neni potreba
- kazdou kapitolu potrebujeme do samostatneho souboru, pokud je mozne z menu vytahnout i nazvy kapitol, bylo by to super
- kazda kapitola obsahuje dve nezavisle zvukove stopy - ty je nutne zachovat i ve vystupnich avi souborech
- potrebuju minimalni zkresleni obrazu, uz obraz na DVD je dost nekvalitni, stridaji se rychle i pomale sceny, komprese na 1/2 velikosti je zcela dostacujici, predpokladal bych nahled nastaveni kvality
- hodil by se orez videa cca 15px zvrchu i zdola, ale to jde doresit potom davkovym orezem avicek, takze je to fuk
- potrebuju, aby cele reseni bylo stabilni a mohlo jet celou davku v jednom kuse, je na to vyhrazeny stroj s Q9400 a 8GB RAM a win7 64bit

Napada vas neco? Byl mi doporucen auto gordian knot, ale jeho stabilita je udesna a clovek by musel kontrolovat bez ustani jestli neco dela nebo nedela nebo jen tak visi. Spoleh na nej neni. Cena pripadneho reseni je diskutabilni, mela by byt pokud mozno vyrazne nizsi nez cena pripadne lidske rucni prace, jde o jednorazovy projekt pro neziskovku

Odpovědi na otázku

napr.roxio crunch for windows-platený,yuzhe video converter free verzia-zdarma po bezplatnej registrácii,aktivačný kod je zasielaný na funkčný mail,podmienkou je len funkčná mailová adresa kvôli tomu aktivačnému kodu,bez neho sa program spustí len vo velmi obmedzenom moduse bez možnosti čokolvek podrobnejšie nastaviť,ostatné údaje môžeš vymyslieť,výrobca to nijako spätne neoveruje, ani nezasiela žiadne otravné spamové reklamy,za 20 dolárov je dostupná rozšírená verzia yuzhe videoconverter 2010

diky za tipy, podivam se po nich

ešte som zabudol dodať,že roxio crunch je "obojživelník,na jednom inštalačnom disku je verzia pre mac universal a verzia pre win a podla toho,do čoho sa disk vloží sa následne objaví bud windowsácky inštalátor,alebo mac os verzia inštalačky,čistokrvná verzia pre mac os universal je v predaji tiež,pokial sa rozhodneš preňho,daj si pozor na balenie,obojživelník má na krabici jasne vyznačené mac os universal and windows support,čistokrvná mac verzia má len označenie mac os ppc/mac os binary universal-označenie je jasne viditelné priamo na krabici na prednej strane symbolmi a nápismi mac/win a free verzia yuzhe nepodporuje blu-ray a plnohodnotné HD video,to vie až platená verzia,to je jediné obmedzenie free verzie,inak obidve verzie zvládajú prevod prakticky zo všetkého do všetkého,až teda obmedzenie free verzie ohladne plnohodnotného HD