» Poradna » Programy

Hromadná skrytá kopie outlook 2010

Zdravím,potřebuji poslat email cca 900 příjemcům ve skryté kopii v outlooku 2010. Zajímalo by mne, jestli je nějaké omezení na počet příjemců ve skryté kopii.. kolega mi tvrdí, že tam je limit 100. Podle našeho ajťáka by na našem emailovém serveru nemělo být omezení.

Odpovědi na otázku

Vše je otázka nastavení mail serveru (dotaz na správce). Server může mít nastavenou ochranu proti spamování ven (to pro případ, že schránka by byla někým/něčím prolomena a začal se z ní odesílat spam ve velkém). Jinak pozor, může hrozit, že vaši doménu dostaneš na spamlist, když z jedné adresy odejde naráz několik set emailů. Na hromadný mailing existují specializované nástroje, např. Mailchimp atd.