» Poradna » Web a internet

Hromadná "fotografie" u Google kontaktů

Snažím se dohledat jakým způsobem lze u google kontaktů dělat hromadné úpravy. Například bych rád u 50 kontaktů hromadně upravil firmu, ve které tyto kontakty pracují a současně i ke každému kontaktu vložil jako fotografii logo firmy. Mám > 1000 tel. čísel / jmen v google kontaktech a potřeboval bych u volajícího vidět tuto skutečnost (firma + logo). Znáte nějaký efektivní způsob, jak toto hromadně opravit? Exportovat a pak importovat je první varianta, která mě napadá, ale je to takové "zkostnatělé" řešení a nepomůže mi to pro hromadné vložení fotografie (loga firmy).Díky za nápady.

Odpovědi na otázku

Nelze , Google nemá pro koncového uživatele takový pokrokový manager. Ale šlo by to importovat na Exchange tam upravit a importovat zpět.