» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hraní starších her na WINDOWS 10

Dobrý denMám LENOVO yoga 500 s Intel core I3, Nividia GForce 920m 2G Windows 10, chci na nich hrát Battle for middle earth 2 a snažil se o vše jako na předešlém pc, Bohužel ačkoli jsme zkusil uplně vše neustále se mi nedaří spustit hru s stále mi ukazuje že ( program přestal fungovat )... Máte pro mě radu ?

Odpovědi na otázku

Buď jsi zkusil úplně vše a pak zcela logicky žádná rada nemůže být. Nebo jsi úplně vše nezkusil a pak by bylo dobré alespoň rámcově vědět co všechno jsi tedy zkusil. Bylo by zbytečné radit něco vyzkoušené. Režim kompatibility jsi zkoušel?