» Poradna » Web a internet

Hraní online her na mobilním internetu

Dobrý den,Chtěl bych se zeptat má tady někdo zkušenost s hraní her na mobilním internetu?Chtel bych si vzít internet od T-mobile nemám jinou možnost jak do baráku dostat internet.Potřeboval bych vědět jaké to zhruba bude abych neměl pingy 100 a pod. Hraju CS:GO ,WoW a fifu .Předem děkuji za odpověd'. Bydlím ve městě a LTE pokrytí by neměl být problém.

Odpovědi na otázku

Ping bude malý, rychlost u LTE a 3G přijatelná, ale limity, které mají dnešní operátoři tě budou hoooodně omezovat. Po pár hodinách hraní není vyjímkou, že hra si vezme i několik GB dat

Až tolik? Už právě zvýšili limity na 40GB dat na měsíc tak sem myslel že by to stačilo..

Tak záleží jak komu a o jaké hry se jedná. Některé hry typu GTA SA sežerou za několik hodin pár mega, jiné i několik giga. To nemluvím o aktualizacích, o surfování na internetu, youtube a podobně. Jako 40GB by mohlo na měsíc stačit, ale pokud byste to překročil, tak by se Vám z internetu stalo něco nepoužitelného :D A jiný poskytovatel u vás není jo?

Zapomeň na hraní online her typu Counter Strike .....

To jsem nechtěl slyšet, nemůžu zapomenout ... Jiný poskytovatel? No bylo by tu třeba o2 ale pevná linka není zavedená do baráku a bůh ví kolik by to stálo jen pouhé zavedení.

Tak O2 umí šířit internet i vzduchem. Ale jak kde, chtělo by to zjistit u nich.

Ono, když nevíme kdy bydlíš, tak se špatně radí.

CSko na datech? Blázne..

Už jen ty pravidelné aktualizace ti sežerou celý tarif ...