» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hraní her přes internet najednou téměř nejde

Dobrý den,do vánoc jsem bez problémů hrál WOT přes internet i na vyšší kvalitu. Hrál jsem bez problému i Elite dangerous.... Najednou nelze (ani jiné online hry) téměř hrát. ping lítá, strašně nízné frame rate, seká se zvuk i obraz. Najednou se mi nechtěl notebook (AsusN53S, 6GB RAMI7 2,2GHz WIN 10 update z Win7 Nvidia Geforce GT630M) přihlásit k WIFi (jen k mojí - tu neviděl i když ostatní v dosahu v pohodě viděl) Provedl jsem aktualizace všeho, opravu síťové karty (teď už se bez problému přihlašuje) test připojení (poskytovatel udělal check že je připojení ok). Vše funguje v pohodě, ovladače aktuální dokud nechci pustit něco přes internet. Dosud jsem si se vším poradil ale toto už netušim.Na HDD je stále kolem 10-15% místa, udělal jsem clean up, defragmentaci, čištění registrů, zkusil jsem i vypnout defender a firwall....nic. Byly by nějaké nápady? Zálohovat a reinstalace Win 10 (to netušim jak se dělá....)?Děkuji

Odpovědi na otázku

Ahoj ''udělal jsem clean up, defragmentaci, čištění registrů'' defragmentaci chápu ale zbytek ? CCleaner ? jestli ano můžeš dělat rovnoureinstal OS,,, na tohle není oprava, když si posere,š OS,,,

Presne, tyhle cleanry jsou na nic vetsinou vic uskodi jak pomuzou

ne e systémovým windows nástrojem (to co je jako nástroj windows- ale to jsem dělal až po té co začal být problém...