Hraní - Streamování - League of Legends ( Sestava)

Ahoj, chci se zeptat na rychlou otázku.Lze z této sestavy pohodlně streamovat bez lagů a žádných jiných záseků na streamu i v hraní ? Díky...Pc by jsem chtěl na streamování hry league of legends zde přikládám MINIMÁLNÍ A DOPORUČENÉ SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY - https://support.riotgames.com/hc/cs/articles/201752654-... Sestava - https://ctrlv.cz/dQ9G

Odpovědi na otázku

Na streamování s i3kou zapomeň.

a když koupím spíš i5 ?

To je takovy lowend. Streamovani v poradne kvalite da zabrat i vykonnejsim sestavam. I u toho nenarocneho LoL.

s i5 by to na 720p šlo lépe ? :) Doporučil by si mi nějakou sestavu je mi jedno jestli to bude intel nebo amd hlavně aby to něco ustálo Jsem schopný dát maximálně 16-17tis do pc nejlépe aby jsem i něco ušetřil každá koruna dolu by byla fajn :)

Ano, i5 by byla mnohem lepsi. Nastesti na LoL nepotrebujes vykonnou grafiku, pokud opravdu nechces hrat nic jineho. Ale zase by sel u neceho slusnejsiho treba vyuzit Nvidia Shadowplay. Zalezi, jak chces enkodovat.K tomu je vhodne mit 16GB RAM. A idealne SSD, aby ses vyhnul zasekum pri diskovych operacich, coz je pro divaky streamu otravne. Ale pokud uvazujes stejne jen o 720p, tak asi moc velke ambice nemas. :)Zacni s necim levnym a casem muze upgradovat, kdyz to bude k tomu. Vykonne stroje pri streamovani pomahaji pri spouste ukonu. Ne nadarmo je to sama i7, kdyz se podivas po tech uspesnejsich.