» Poradna » Programy

HRA

PROSÍM MOHLI BYSTE MY PORADIT JAK MÁM ROZJET HRU MEDAL OF HONOR PACIFIC ASSAULT NA GRAFICKE KARTE NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 POKUD SE TO DÁ,NAPŘ.NĚJAKÉ ÚPRAVY PO INSTALACI HRY. DĚKUJI

Odpovědi na otázku

Tak to jsme na tom stejně. Mám podobnou grafiku a taky to tam nerozjedu. Musel by jsi pořídit novou.

A nevíš kde najdu ovladace na grafickou kartu NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 dik

To se ti nepodaří. Grafika nemá funkci pixel shader v1.1

a da se nejak pretaktovat bios u graficke karty

To ti přece nepomůže. Ta hra vyžaduje určitou HW funkci a hledá ji na GF kartě. Pokuď ji karta nemá - máš smůlu, hra se nespustí. A BIOS se přetaktovat určitě nedá, měls na mysli jádro.

A myslím, že za rozumný peníz se dá splašit GF4Ti, se kterou jde hra spustit (i když bych doporučil spíš GF 6600GT)

potrebujes pretaktovat IQ. Jinak nemas sanci pochopit...

2 RentigoPerfektni zasahNevim proc ten pakun zaklada dalsi threadAutor: neregistrovaný - ONDRA [83.208.74.xxx]Datum vložení: 25.9.2005 14:17:57Celkem odpovědí: 14NEVITE KDE NAJDU NA NVIDIA GEFORCE2 MX/MX400 NĚJÁKE UPDATY NA VĚTŚÍ VÝKON A ABYCH ROZJEL MEDAL OF HONOR PACIFIC ASSAULThttp://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp

.. . . kurnik, prestante uz s tymi "flame otazkami". Uz nemozem,brucho mi praska