» Poradna » Ostatní

Hra Walking Dead Season 2

Dohrál jsem první řadu, nádhera. Natěšeně jsem se vrhnul na S2, a brzy jsem zjistil že chapter 3 bohužel coming soon.Nevím jak starou verzi hry mám. Opravdu je v současný době poslední kapitola druhý série pouze chapter 2 ?Nemáte tady nějakej čudlík, kterej by to moh` zařídit? A jestli ne, tak proč ne?!

Odpovědi na otázku

čau taky jsem to zjistil a jsem v celku naštván, už se nemůžu dočkat pokračování. tahle hra mě vcelku strhla do příběhu a teď mám čekat? to je v pr...

Ano, je to tak, Chapter 3 zatím nevyšla.

Do měsíce by měl být další díl.