» Poradna » Programy

Hra The Abbey - zákys

Zdravím, sháním někoho, kdo hrál advenuru The Abbey (Hříšné opatství) aby mi poradil. Jsem na začátku třetí kapitoly, šel jsem nejdříve do knihovny, kde jsem zjistil, že v ní někdo je, mříž byla zavřená, její ovládání je přes nějaký sloup vpravo od ní. Pak jsem šel na hřbitov, vykopal mrtvého opata z hrobu a našel u něj kresbu odpovídající reliéfu na sloupu v knihovně. Teď se však nemůžu vůbec dostat ze hřbitova, nikde mě to nepustí, nikde žádná šipka "východ"... a mapa po stisknutí klávesy "M" taky nefunguje... Předem dík za radu... V návodu se píše, že mám hřbitov opustit smrem doleva, ale nejde a nejde...

Odpovědi na otázku

To fakt nikdo tuhle hru nehrál?

Já teď, hraju tohle, hra z roku 1995, a tono tak, více viz. tady: http://www.youtube.com/watch... ,tak a to tak, si to, třeba, užij, podle, mně dost a to dost, dobrej, nářez, ne a nebo, ne co?