» Poradna » Ostatní

Hra simt-mhd přestal pracovat

Dobrý den. Mám hru simt-mhd na win 10. Jak napíšu jméno a heslo dám přihlásit tak to napíše přestal pracovat. Vše je tam nainstalováne pro hru. Ale na jiném pc, který má taky win10 tak to funguje. Prosím poraďte mi. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

takže ti nefunguje hra nebo windows?

hra

Ahoj, mám windows 8.1 Enterprise. mám všetko tiež. ako zapnem hru hned mi prestane fungovať. simt mhd je šialena hra.

Zdravím, mě ta hra nejde spustit vůbec. A to mám taky win 10. Když kliknu na hru na ploše tak se mi hra vůbec nespustí.