» Poradna » Programy

Hra se spouští v minimalizovaném okně v rohu a nejde vrátit na celou obrazovku

Dobrý den, při hraní hry jsem nechtěně aktivoval hledání ve win a hra se teď spouští v minimalizovaném okně v levém horním rohu a nejde vrátit na celou obrazovku.//Opraven titulek (mail).//

Odpovědi na otázku

Dobrý den,nemá hra v menu hry v nastavení možnost zaškrtnout přes celou obrazovku? nebo takové to menu kde se dá zvolit zda v okně/v okně bez okraju / full screen? Další co mě napadá, taková ta klasika: levej ALT + ENTER nenavrátí hru do full screenu (musí být aktivní okno té hry)?. Dále by pomohlo kdyby jste zdělil jaký OS používáte a o jakou hru jde.

alt+enter nefunguje,menu s tímhle nastavením ve hře je ale mě se zobrazí jen malé okno max 5x5cm a je černé ale je slyšet že hra funguje.Mám win 8.1 a jde o Star Conflict instalovaný přes steam.

Taky jsem to hledal a měl jsem jiny rozlišení obrazovky , takže pravým na plochu nastavení zobrazení a dát 1920x1080 restartovat a mělo by to jít mám win10 a Alt + Enter taky nešel. Aspoň mě to funguje.