Hra se sekne a zčerná obraz.

Dobrý den, mám takový jeden problém a byl bych rád kdyby jste mi pomohli. No a ten problém je takový, že když hraji jakoukoliv hru tak se mi hra zamrzne a po cca. 2 sekundách mi zčerná obraz a hru nejde vypnout jinak než ctrl+alt+delete. Ale zajimavé je to že normálně pohyby, chůzi slyším v pohodě i kamarádi mě vidí jak se pohybuji, ale hra je zamrznutá. Nedávno mi ještě problikly vodorovně po obraze čáry a pak to zamrzlo, ale teď to zamrzne a obraz zčerná, takže bych byl rád kdyby jste mi pomohli a děkuji předem za odpovědi. Přeji hezký den :)

Odpovědi na otázku

jediné co mě napadá tak tovární nastavení

To už jsem právě zkoušel.. :/

A dookola: aký HW, aké teploty...?

Procesor: AMD A10-6700...teploty: při zátěži max.62 stupňůGrafika: AMD Radeon R9 255...teploty: při zátěži max. 36 stupňů

36°C v záťaži nemôže mať GK ani pri otvorenom okne v januári (moja má 35°C pri iddle - max otáčky vstupného vent. do PC, pri max záťaži nad 70°C). Urob test GK cez FurMark. Ak je HW problém, test to ukáže

dobře :)

Takže max.byl 58 stupňů :)

A test bežal bez problému aj hodinu?

Urobil som si vlastný test GK cez FurMark a po dosiahnutí asi 105°C (síce Accelero S1 a 78W GK, ale vypol som predný vent. aj na CPU, preto tá teplota) ten istý efekt. LCD napísali "no signal", vypli sa, ale zvuk z prehrávača šiel naďalej. Po ochladení GK to ide normálne

ano, šlo to i okolo hodiny a bez problému