» Poradna » Ostatní

Hra s kamarády

Zdravím, už dlouho hledám nějakou hru, kterou lze hrát s kamarády a předhánět se v ní a trávit u ní hodiny, jenže nemůžu žádnou takovou najít. Nevíte o nějaké? Klidně i prohlížečové nebo i mmo rpg, jak říkám úplně cokoliv.

Odpovědi na otázku

z těch MMORPG Metin2, WoW, z internetových Divoké Kmeny.

Můžete hrát třeba přes GameRanger. V game se podívéj jaké hry se tam dají hrát a určitě si vybereš. https://www.gameranger.com/

... co třeba tuto hru? https://www.maniaplanet.com/

Metin2

fotbal na dvorku?

Taroky, marijas, ale klidne i prsi.

... třeba na schovávanou? ...

Počítačové hry.

Sak to jsou. Deset deve osm sedm sest pet ctyri tri dva jedna

Hele normálně jdeš ven někde do lesa nebo parku a budete se přehánět kdo kolik uvidí a pozná zvířat květin atd... je to na dlouho je to lepší než hledat pokémony, budete na čerstvém vzduchu něco se naučíte a zažijete spousta zábavy. Když budete sedět doma na zadku, můžete se předhánět, kdo sní více chipsů vypije víc coly a nebo zkoukne víc porna. Tahle výhra by tě ani nemohla těšit. chápu, že to není úplně to co jsi chtěl slyšet,ale taky jsem jen seděl u compu, teď mám hrb jsem tlustej a zkazil jsem si oči... teď venku mi je líp.

Kámo já nepotřebuju rady do života, vubec nevis co delam ve volnem case atd, jen jsem se ptal na nejakou pocitacovou hru a né na moudra.

V tom případě si poraď sám

... tak třeba Polda 1,2,3,4,5,6,...? ... to ti nějaký čas zabere ...

A vis to ze tohle neni informacni web ale poradensky? Poradi ti treba ntb ktery zvladne tebou dotazovane hry. Nebo proc ti hry na PC nejdou ale ne co mas hrat s kamarady ktere ani nezname do jake miry uz jsou zavislaci . Bylo by to podporovani jiz nemocnych