» Poradna » Ostatní

Hra Posel Smrti 2 - problém s instalací

Dobrý den,mám takový stupidní problém... Před nedávnem jsem si koupila herní klíč ke hře Posel Smrti 2, který jsem poté přes DigiTopCD uplatnila a hru stáhla... Ve chvíli, kdy chci ale hru nainstalovat, se mi klasicky během procesu objeví okno s Licenční smlouvou kde musím kliknout na souhlas s podmínkami, aby se spustila instalace. Jediný problém ale je, že políčko k zaškrtnutí souhlasu se jaksi "ztratilo v překladu"... Nepomůže, ani když sjedu až na konec textu, zkrátka nic. Může to být třeba špatným nastavením v počítači, nebo tak něco? Jsem absolutní počítačový antitalent, tak netuším, jak mám postupovat dál... Předem děkuji za jakoukoli reakci.

Odpovědi na otázku

Napište si na technickou podporu a řešte to přímo s prodejcem:http://www.digitopcd.cz/support