» Poradna » Ostatní

Hra podobná Quaku

Zdravím...už nějakou dobu se snažím najít hru, kterou jsem hrál v mládí...byla to příloha nějakého časopisu, který mi dal na narozeniny kamarád. Jediné co si pamatuju, že to byla hra podobná quaku, FPS, byly tam různé mapy hrálo se na týmy, ale myslím že to bylo offline s botama...jelikož jsme tehdy neměli internet :D byly tam modely podobné jako v Halo...jo a na začátku každé hry řekl takový ruský hlas "načiet si gru"...ještě si matně vzpomínám na jednu mapu...vím že tam byl takový příkop s lávou uvnitř nějaké budovy...:D pokud by měl někdo tip, sem s ním prosím, strašně bych si to chtěl zahrát :D

Odpovědi na otázku

Řekl bych že rok tak 2004-2008

Nene, bylo to uvnitř budovy, vím že se tam skákalo po nějakých platformách asi nebo tak něco :D mám to hodně zkreslené, ale byl to vyloženě takový příkop...

Unreal Tournament?

Nene :(

stáhni a nebo si za 3 dolary kup Quake III Team arena a nemusíš hledat žádnou náhražku "podobnou Quaku"Skvělá hra buď multiplayer a nebo s botama, spousta legendárních map a lokací, spousta typů her.. A jede to plynule i na 10 let starym HW. Není lepší zábava I kdybys tu hru z mládí teď našel, tak tě stejně nebude bavit jako tenkrát.

Nechcu aby mě bavila, chci jen ještě jednou zažít tu nostalgii :D

Ještě jednou zažít tu nostalgii? Víš co je nostalgie? Tehdy jsi ji zcela určitě nezažíval. Nostalgii bys zažil teď při hraní té hry a NOSTALGICKÉM VZPOMÍNÁNÍ.

ono to bolo vo svojej dobe zaciatkom storocia v podstate prepadak. Uchytil sa ale nudny nehratelny counter strike :/

bohužel

Tak puberťák chce být "nostalgický", ale má už hosipa (sic!)Mimochodem - OpenArena: http://openarena.ws/smfnews.php

https://alternativeto.net/software/quake/

Asi to musela být hodně zvláštní hra, když fakt není nikde na netu dohledatelná :D

asi nebyla ničím zajímavá - ani ty si nepamatuješ jak se jmenovala a to o něčem svědčí.. Já si tedy rozhodně přesně pamatuju co jsem hrál před 20-30 lety a jak se to jmenovalo...

Teď si vzpomínám, že tam bylo i kolo ve vesmíru, byla tam snížená gravitace :D

Tak já bych to odhadl taky na ten Unreal Tournament, jseš si jistý že to není to co hledáš?

nebo možnáhttps://cs.wikipedia.org/wiki/OpenArena

Nene :(

No to bolo aj v quaku

Myslím, že to byla taková nějaká kopie quaku, ale prostě to nejde najít :D

Mapy, které popisuješ opravdu odpovídají Unreal Tournament. Koukni na starší verze. Tuším 1999 by to mohla být

Unreal Tournament byl super zábava, ale tam bylo tohle ??"na začátku každé hry řekl takový ruský hlas "načiet si gru""

Chasm: The Rift

Asi tuším, kterou myslíš. Unreal to nebyl. Byla to poměrně neznámá hra, neměla žádnou reklamu a mlhavě si pamatuju, že jsem ji koupil (asi v r. 2005) v Levných knihách spolu s podobným, méně známým titulem Gore. Možná tohle pomůže jako stopa k dalšímu hledání.

Pariah

obvykle sa takto volakedy dávali rôzne funkčné osekané demo verzie Quake,Forsaken a Return to Castle Wolfenstein....