» Poradna » Ostatní

Hra padá po aktualizaci steamu ( Dark Souls III )

zdravím lidi,Jsem fanoušek DS série, a zapnul jsem pc a chtěl si zahrát, samozřejmně se aktualizoval steam, nechám vše načíst a zpustim hru ze steamu....poté naskočí bílá obrazovka ...čekám a čekám a hra přestala pracovat. pořád hra nejede :(přidávam crash správu:Podpis problému: Název události problému: APPCRASH Název aplikace: DarkSoulsIII.exe Verze aplikace: 1.15.0.0 Časové razítko aplikace: 598a43ef Název chybného modulu: StackHash_7152 Verze chybného modulu: 0.0.0.0 Časové razítko chybného modulu: 00000000 Kód výjimky: c0000005 Posun výjimky: 000000017ffd0004 Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0.256.1 ID národního prostředí: 1033 Další informace 1: 7152 Další informace 2: 7152384bfcb321df6ac8731143bd9a40 Další informace 3: 281c Další informace 4: 281c8385e41f3f249925b177f116ff8aPřečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online: http://go.microsoft.com/fwlink/Pokud není k dispozici Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online, přečtěte si toto prohlášení offline: C:\Windows\system32\cs-CZ\erofflps.txtnikdy předtím se my to nestalo, nemel jsem s touhle hrou problémy.my specs: i32120 2jádra, 4vlákna GTX 750Ti 2GB 6GB, 1.333mHZ Corsair 500W,Goldhra my běžela dost dobře.

Odpovědi na otázku

Nemal si ty nahodou aj problemy s BSOD?Ako ti pisal kolega, BSOD je vacsinou HW zavada.Chcelo by to PC riadne otestovat, pamate Memtest+, CPU napriklad Prime95 a GPU napriklad unigine valley.Kazdy test nechat bezat aspon 4-5 hodin.A ten skripavy zvuk disku tiez znaci o tom, ze disk to ma za par..Potom sa uvidi.

zdravím ano to jsem já. pc už jede dva dny bez problému po aktualizaci sítovky to vypadá dobře. pc nepadá...dneska ráno jsem mel update na steam a nejede my hra...padá:(

A co tie divne zvuky z HDD, to budes ignorovat?Za vykonanie testov nic nedas, ja by som to ba Tvojom mieste kazdopadne spravil, aby som si bol isty...