» Poradna » Ostatní

Hra Overwatch běží na 190 fps, ale obraz se trhá i na low

Dobrý den rád bych požádal o radu mám problém v jedné hře a to Overwatch.Problém je takoví ,že mi Overwatch jede v pohodě na 190 FPS,ale vidím prostě trhaný obraz i když to dám na low ,ultra detaily tak je to stejné.Můj PC : GPU - Nvidia MSI 1070 8GB X CPU - AMD FX 8370 4,00 Ghz RAM - HyperX 16 GB 1866Mhz MB - MSI 970A PRO CARBOON SSD - 128 GB HDD - 2TROstatní hry mi jdou v pohodě Watch Dogs 2 Ultra 60 FPS ,GTA V Ultra 60 FPS, jedině s tím Overwatchem mám problém.Děkuji za rady. //Upřesněn titulek:"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Ahoj budu to brát tak, že je to tvoje první hra a první PC a ještě si se nesetkal s funkci VSync,,,btwAMD FX 8370 + GTX 1070 je krutopřísná kombinace :)))

Vsync znám ,ale pak jsou moje pohyby pomalejší ,a nestíhám ,a proč by měla být krutopřísná kombinace ,všechny hry jedu na ultra bez problémů krom toho Overwatche ,takže tak.

No a zmizí to s tím Vsyncem nebo ne? Pokud ano, tak OK. Případně si pohrajte s nastavením. Overwatch má myslím v nastavení nějaké možnosti bufferingu grafiky. GTX 1070 je na to silná dost.

zmizelo to ,ale je pomalej obraz ,když se chci otočit ,takže na náký flick shoty můžu zapomenout

tak zainvestuj do herního monitoru, gsync to jistí