» Poradna » Ostatní

Hra NHL 2007

Koupil jsem si originál hru NHL 2007 ale na mém pc se trchá a nevím proč.Jako Pc mám celkem dobré grafika je Geforce 7600GS a procesor je AMD K8 A64 X2 Windsor 3800+ 64.bit a DDR2 1024MB/800mhz takže si myslím že to musí běhat kort když jsem jí naistaloval u bratra a on má pc o 50% horší a běhá mu to úplně normálně.Pokud vás napadám čím to může být tak vám děkuju za odpověd.

Odpovědi na otázku

1)Zkus jiný ovladače grafiky..2)Používáš správnej DirectX?3)Nemáš detaily ve hře nastevený moc vysoko?