» Poradna » Ostatní

Hra nevrátila původní zobrazení

ZdravímPotřeboval bych poradit jak navrátit původní rozlišení.Monitor má rozlišení 1920x1080 stejné rozlišení mám nastavené v zobrazení, ale i přesto mi pracovní plocha leze přes okraje stránky a obraz je zrnitý. Tenhle problém nastal po nestandardním vypnutí hry přes správce úloh. Předtím mi zobrazení fungovalo bez problému. Zkoušel jsem přenastavit rozlišení, přeinstalovat ovladače grafiky a nakonec i přeinstalaci windows 7, ale rozlišení hry se tam drží pořád. Nevíte co s tím? Předem děkuji za rady. Hra je originální takže nepředpokládám, že se jedná o virus.

Odpovědi na otázku

Normálně to rozlišení změň, tak jak jsi ve svém OS zvyklý.PrasatkoPee

bohužel tohle jsem už zkoušel, problém je ten, že se k rozlišení 1920 x 1080, které normálně používám váže nějaké nastavení té hry. A toto nastavení mi ten obraz roztahuje. i přesto si vážím rady.