» Poradna » Programy

Hra nejde odinstalovat

Čau, instaloval jsem si originální hru na PC. Konkrétně na systémový disk - do program files. Do hry jsem si také stáhl a nainstaloval neoficiální češtinu od známého překladatele (i tak riziko, vím). Můj problém je že hra nejde odinstalovat. Info:Win64bitPokud najedu přímo do složky hry a chci odinstalovat přes Uninstall soubor...ten se zapne, začne pracovat ale vždy se sekne tj. přestane pracovat.Při odinstalaci přes Windows v ovládacích panelech se mi hra vůbec neukazuje - tudíž toto taky nefunguje.Hra nejde ani smazat. Při smazání se mi to zasekne.Zkoušeno restartování pc, bez úspěchu. Složka se hrou komplet projeta antivirem, jakož i znovu celý pc. Napadlo mě, chtít soubor přesunout do karantény a tak se ho zbavit, tuto možnost mi ale antivir nenabízí. Co mám dělat dál, jak se toho zbavit, ukazuje to na vir ? Pište!

Odpovědi na otázku

Odinstaluj ji v Revo Uninstaller.Když tak v nouzovem režimu.

Vyzkouším. Momentálně jsem si stáhl CCleaner podle návodu co jsem si vygooglil, uvidím zda zabere. Čím by to mohlo být ?

No nějaký bordel v PC asi projeď PC RogueKiller .

Ale pokud používáš i cracky,tak na to pust MALWAREBYTESANTI-ROOTKIT BETA.

to spíš ten malwarebytes v pc ho už mám, byť bez licence

No já občas používám oba jak píšu a PC jede jak po másle.

Ahoj bude spíš problém jinde doporučuji žs jít si někam kde prodávají notebook tam ti zdarma poradí nebo ti to udělají třeba Datart ale někdo ti to udělají někdo kde doporučuji smazat celý notebook tým by to mělo být vyřešení

reinstallovat pc si můžu sám, tomu se chci vyhnouts mou bernou, né notebookem se mi ani nikam nechce. nevěřím že by mi poradili něco, co bych se nedozvěděl od Vás, případně na internetu. Zas tak delikátní aby to někdo musel vidět...to není není

Než tady začneš někomu zkoušet radit, tak se laskavě nauč psát. Nicméně i tak je tvoje "rada" nesmyslná...

Tak hotovo. Už jsem se toho zbavil. Nevím čím konkrétně to bylo, měl jsem ještě pořád zapnutou/běžící kontrolu, nainstaloval jsem ten CCleaner a při procházení zjišťuji že už není co mazat...asi ten antivir. Díky za ochotu

OK

když jsi věděl to riziko trablí, proč sis neudělal zálohu OS? nebo aspoň bod obnovy?k čemu jsou znalosti, když jich člověk nevyužívá?!